Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Medycyna Estetyczna

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Zamykanie Naczyń Krwionośnych

 

 

 


 

Dobierane Indywidualnie

od 200,00 zł

Laser neodymowo yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie do zamykania zmian naczyniowych głębokich. Ta długość fali charakteryzuje się głęboką penetracją w tkance i wysoką absorbcją w hemoglobinie i wodzie. 

 

Technologia ta dedykowana jest do usuwania zarówno zmian naczyniowych czerwonych - bogatych w oxyhemoglobine telaangiektazji jak i zmian głębszych, niebieskich do średnicy 4 mm. Głowica wyposażona jest w innowacyjne i w pełni niezależne chłodzenie kontaktowe które chroni naskórek oraz znacznie zwiększa komfort podczas zabiegu.

 

Wskazania: Płytkie i głębokie zmiany naczyniowe na twarzy, pajączki, teleangiektazja, płytkie i głębokie zmiany naczyniowe na nogach.

 

Przeciwwskazania: Ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających, fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła), bielactwo, łuszczyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do powstawania bliznowców, aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne), świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz, aktywna choroba nowotworowa, niewyrównana cukrzyca, izotretynoina w ciągu ostatnich 6 miesięcy, tretinoina w ciągu ostatnich 2 miesięcy.