Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Zabiegi - Inne

 

 

 


 

Przekłuwanie uszu (15min)

180,00 zł

70,00 zł

Konchowanie uszu to zabieg medycyny naturalnej, którego celem jest usunięcie zalegającej w uszach woskowiny i oczyszczenie zatok. Metoda ta polega na włożeniu do uszu specjalnej świecy i zapaleniu jej. W trakcie zabiegu dochodzi do wytworzenia podciśnienia, które wyciąga zanieczyszczenia i woskowinę. Ułatwia to oddychanie przez nos, ponieważ w czasie świecowania zostaje uregulowane ciśnienie w uchu środkowym i w zatokach. Zabieg ma również udrażniać kanał słuchowy zewnętrzny, a pochodzące z miodu i olejków eterycznych substancje działają leczniczo. Świecowanie nie tylko oczyszcza, ale także leczy wiele dolegliwości. Zabieg pomaga na migreny, stres, zaburzenia przemiany materii, dolegliwości okresu przekwitania czy spadek odporności.

 

Konchowanie uszu zaleca się wykonywać raz na pół roku. Wskazaniem jest nie tylko nadmiar woskowiny w uszach, ale także schorzenia uszu, gardła i nosa, przeziębienie czy szumy uszne. Świecowanie uszu zalecane jest również osobom cierpiącym na niedosłuch, bóle głowy, migreny oraz zespół przewlekłego zmęczenia. Częściej z zabiegu powinny korzystać osoby pracujące w hałasie i kurzu oraz w miejscach, w których unosi się pył. W razie potrzeby zabieg może być powtórzony kilkukrotnie.

 

Przeciwskazania: ostry stan zapalny ucha, uczulenie na produkty pszczele, uszkodzona błona bębenkowa, choroba zakaźna, uraz głowy aparat słuchowy.

Konchowanie (świecowanie) uszu (50min)

 

 

 


 

Przekłucie wykonujemy aparatem firmy Studex 75. Wykorzystuje on jednorazowe wkłady do przekłuwania uszu, spełnia oczekiwania profesjonalistów przekłuwania uszu. System 75 oferuje profesjonalistom znacznie więcej zalet niż inne dostępne aparaty do przekłuwania uszu, m. in.:

1. Kolczyk i zapinka są zamontowane w plastikowym wkładzie, który następnie jest zapakowany w pojedyncze, przeźroczyste pudełko i sterylizowany. Wkład z kolczykiem jest instalowany w pistolecie i wyjmowany po wykonaniu przekłucia, bez dotykania wkładu lub kolczyka. Utrzymuje to sterylne warunki w otoczeniu przekłuwanego ucha, dla bezpieczeństwa zarówno klienta jak i wykonawcy przekłucia.
2. Każdy kolczyk z zapinką jest pakowany w swoje własne, sterylne, przeźroczyste pudełko (blister). Używając jednego kolczyka do przekłucia jednego ucha, nie niszczymy sterylności drugiego kolczyka.
3. Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.

 

Przekłuwamy na 2 pistolety - szybko i sprawnie. W cenie otrzymują Państwo kolczyki oraz preparat do pielęgnacji ucha.