Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Zabiegi Upiększające

 

 

 


 

Henna rzęs (15min)

30,00 zł

Henna z regulacją (20min)

40,00 zł

250,00 zł

"Combo" Laminacja brwi + Lifting i laminacja rzęs 

140,00 zł

Laminacja i lifting rzęs 

130,00 zł

Laminacja brwi

 

 

 


 

 

 

 


 

Laminacja i Lifting rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg jest semipermamentny ponieważ działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach, a to oznacza, że wraz z wzrostem i wypadaniem kolejnych rzęs nasze podkręcone rzęsy będą się wymieniać na proste.

 

Jeśli więc Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Laminacja wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

 

Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki. 

 

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.
 

 

 

 


 

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub nieregularnie rosną – laminacja brwi będzie dla Ciebie idealna. Pozwala ona na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie.