Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Zabiegi Oczyszczające

 

 

 


 

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

 

WSKAZANIA: skóra naczynkowa, wrażliwa, z przebarwieniami, skóra zniszczona, przeciw zmarszczkowo, przeciwstarzeniowo, skóra szara, przesuszona, wymagająca oczyszczenia, cera trądzikowa, blizny potrądzikowe, cellulit, rozstępy, brak jędrności skóry, brak nawilżenia, odżywienia.

190,00 zł

Oxybrazja twarz + szyja + dekolt (60min)

Mikrodermabrazja diamentowa - jest to metoda złuszczania skóry, która wykorzystuje specjalnie zaprojektowane narzędzie do usuwania głębokich warstw naskórka. Z reguły zabieg wykonuje się w okolicy twarzy, często jednak przeprowadzany jest w obrębie pośladków czy pleców. Mikrodermabrazję diamentową stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych, redukcji blizn, a także przebarwień skóry.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej najczęściej wykonuje się w seriach od 3-6 zabiegów w odstępach od tygodnia do miesiąca.

 

Wskazania: trądzik pospolity, przebarwienia skóry, zmarszczki, zanieczyszczona skóra, poszarzała skóra, rozstępy, blizny.

Przeciwskazania: zakażenia wirusowe, skłonność do bliznowców, przerwana ciągłość skóry, trądzik różowaty, aktywny trądzik młodzieńczy, znamiona na skórze, nowotwory skóry.
 

220,00 zł

Mikrodermabrazja diamentowa z maską (60min)

 


 

 


 

Mikrodermabrazja diamentowa - wykorzystuje głowice ścierne pokryte diamentem, oraz podciśnienie wytwarzane przez kompresor zamontowany w maszynie.

Zadaniem mikrodermabrazji diamentowej jest: kontrolowane ścieranie naskórka, który poprzez podciśnienie wędruje do specjalnego filtra: wpływa regenerująco na skórę, poprawia mikrokrążenie, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco.

 

Kwas migdałowy: wykazuje właściwości redukujące przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne oraz niedoskonałości takie jak zaskórniki, bez obaw możemy go zastosować w przypadku cer wrażliwych stymuluje syntezę kolagenu oraz aktywuje odnowę komórkową, dzięki temu nasza skóra staje się jędrniejsza i gładsza, zabiegi wykorzystujące działanie kwasu migdałowego są skuteczną metodą profilaktyki starzenia się skóry, regularnie je wykonując zapewnimy naszej skórze młodzieńczy blask i gładkość.

240,00 zł

Mikrodermabrazja diamentowa + kwas migdałowy (75min)

 


 

Peeling kawitacyjny - to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych.

 

Zalety: bezbolesny i bezpieczny, brak efektów ubocznych, stosowany do każdego rodzaju skóry, przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów kosmetycznych.

Efekty: leczenie trądziku, oczyszczenie skóry, rozjaśnienie skóry, ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż, usuwanie martwych komórek, zaskórników.

Wskazania: rozszerzone pory, skóra tłusta, skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji, trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy), zaskórniki.

Przeciwwskazania: ciąża, choroby nowotworowe, metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca), ostry stan zapalny, zakrzepowe zapalenie żył.

150,00 zł

Peeling kawitacyjny (40min)

 


 

Kwas migdałowy: wykazuje właściwości redukujące przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne oraz niedoskonałości takie jak zaskórniki, bez obaw możemy go zastosować w przypadku cer wrażliwych stymuluje syntezę kolagenu oraz aktywuje odnowę komórkową, dzięki temu nasza skóra staje się jędrniejsza i gładsza, zabiegi wykorzystujące działanie kwasu migdałowego są skuteczną metodą profilaktyki starzenia się skóry, regularnie je wykonując zapewnimy naszej skórze młodzieńczy blask i gładkość.

200,00 zł

Peeling kawitacyjny + kwas migdałowy (75min)

270,00 zł

Peeling węglowy - Black Doll 

Manualne oczyszczanie skóry - jest skuteczną metodą na oczyszczanie skóry. Cały zabieg składa się z oczyszczania twarzy, tonizowania, nałożenia maski rozpulchniającej, rozgrzania skóry ciepłą parą, wyciskania zaskórników i pryszczy oraz dezynfekowania.

 

Wskazania: skóra z zaskórnikami, zanieczyszczona, produkująca nadmiar sebum, skóra tłusta.

190,00 zł

Oczyszczanie manualne + maska (60min)

 


 

 


 

Laserowy peeling węglowy Black Doll przynosi następujące efekty: rozszerzone pory zwężają się, przebarwienia, zarówno pozapalne, jak posłoneczne zostają zredukowane, poprawia się ogólny wygląd skóry – cera zostaje rozjaśniona, a jej koloryt ujednolicony, płytkie zmarszczki zostają wygładzone, zaskórniki, krostki i grudki występujące w przebiegu trądziku pospolitego zostają zniwelowane, zmniejsza się wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra staje się matowa i pozbawiona nadmiaru łoju, co pomaga w dalszym leczeniu zmian trądzikowych, skóra staje się elastyczna i ujędrniona, przez co twarz wygląda na młodszą.

 

Wskazania: trądzik pospolity, wypryski, zaskórniki, grudki, rozszerzone pory, zwiększone wydzielanie sebum, skóra wymagająca oczyszczenia, cera mieszana i tłusta, skóra o nierównym kolorycie, ziemista, szara skóra, przebarwienia, drobne zmarszczki.

 

W celu uzyskania zadowalających efektów, peeling węglowy zaleca się wykonać w serii z dwutygodniowymi odstępami. W celu wyrównania koloru i seboregulacji warto wykonać 4 zabiegi, natomiast w celu rozjaśnienia przebarwień i spłycenia drobnych zmarszczek warto wykonać 8 zabiegów.  

 


 

Oczyszczanie wodorowe 

250,00 zł

Oczyszczanie wodorowe - Polega na wprowadzenie w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging. W tym samym czasie dokonywany jest także Hydropeeling - Inaczej wodna mikrodermabrazja wykonywana pod wysokim ciśnieniem wody pozwala usunąć martwe komórki oraz zanieczyszczenie z powierzchni skóry.

 

Jaki jest efekt oczyszczania wodorowego? Dogłębnie oczyszczona skóra, napięta oraz odmłodzona skóra, poprawa kolorytu skóry, stymulacja mikrokrążenia, promienny wygląd, spłycenie zmarszczek.

 

Dla jakich cer jest polecany zabieg oczyszczania wodorowego? Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. Idealnie sprawdzi się dla osób, które narażone są na działanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, dla skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku, także dla przesuszonych, odwodnionych i tłustych skór.

 

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry, nowotwory, infekcje, nieunormowana cukrzyca, nadwrażliwość na działanie prądu.

 

Wskazania: Jest to zabieg o dość szerokim zastosowaniu, zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Można go stosować nawet przy cerze trądzikowej, wrażliwej lub naczynkowej. Szczególnie zaleca się go m.in. w przypadku: oznak przedwczesnego starzenia się, cery szarej i zmęczonej, o nierównym kolorycie, nadmiernego wydzielania sebum, dla wyregulowania tego procesu, trądziku, zaskórników i rozszerzonych porów, skóry bardzo wrażliwej, nadreaktywnej, ze skłonnościami do stanów zapalnych.
 

Wodorowe oczyszczanie twarzy można przeprowadzać na każdym typie cery, niezależnie od pory roku. Jest to nie tylko dogłębna i skuteczna eksfoliacja, może także stanowić kompleksowy rytuał, wstęp do efektywnych zabiegów anty-aging.