Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Medycyna Estetyczna

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Zabiegi Nawilżające

 

 

 


 

150,00 zł

Zabieg dotleniający "Niebiańskie kule" (60min)

Zabieg odświeżający oraz dotleniający nawet najbardziej zmęczoną i zestresowaną skórę. Idealnie rozjaśnia cerę, redukuje cienie pod oczami. Intensywnie nawilża, wygładza i napina skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, w szczególności polecany w przypadku cery odwodnionej, niedotlenionej, wrażliwej i alergicznej. Zawarty w kosmetykach kwas hialuronowy, silnie nawilży nawet najbardziej przesuszoną skórę. Innowacyjny masaż szklanymi kulami zrelaksuje Twoje wszystkie zmysły. Wskazania: do każdego typu cery, skóra pozbawiona blasku, przesuszona.

Infuzja tlenowa to wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości. Dobrana do danego typu cery ampułka witaminowa ma możliwość wsiąknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Jest to zabieg, dzięki któremu możliwe jest użycie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego na raz. Kwas hialuronowy przenika wraz z odżywczymi substancjami w głąb skóry oraz bardzo dobrze ją nawilża. To przede wszystkim dzięki niemu skóra ma możliwość odzyskania młodzieńczego blasku i wyglądu. Cera wygląda bardzo promiennie, naturalnie i zdrowo.

 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu pacjent może wrócić niezwłocznie do codziennych czynności, ponieważ skóra nie wymaga żadnej ingerencji i rekonwalescencji. Efekty infuzji tlenowej są widoczne niemal od razu po zabiegu. Pacjentki potrafią dostrzec spłycenie się zmarszczek, świeży wygląd, gładkość skóry. Efekt jednorazowego zabiegu infuzji tlenowej widoczny jest przez około dwa tygodnie. Jeżeli pragniemy przedłużyć efekt, niezbędne jest wykonanie całej serii zabiegów.
Do podstawowych efektów infuzji tlenowej zalicza się: rozjaśnienie skóry, poprawę elastyczności i napięcia skóry, lepszy metabolizm komórkowy, dotlenienie skóry, zmiana owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek (zwłaszcza w okolicach oczu), głęboko nawilżona skóra, młodszy wygląd skóry.

50,00 zł

Infuzja tlenowa (przy zabiegu) (15min)

90,00 zł

Infuzja tlenowa (30min)

260,00 zł

Firmowy zabieg Perfect Visage (75min)

Przygotowanie skóry rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry peelingiem kawitacyjnym, który wytwarza fale ultradźwiękowe. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Kolejnym najważniejszym punktem jest INFUZJA TLENOWA. Infuzja tlenowa to wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości. Dobrana do danego typu cery ampułka witaminowa ma możliwość wsiąknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Efekty infuzji tlenowej są widoczne niemal od razu po zabiegu. Klientki potrafią dostrzec spłycenie się zmarszczek, świeży wygląd, gładkość skóry.  Następnym krokiem jest dobrana indywidualnie maska, której składniki będą mogły wniknąć głębiej przy pomocy wapozonu, który otwiera pory i ułatwia dojście składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Intensywny masaż pozwoli Ci się w pełni zrelaksować, jak również mocno pobudzi skórę. Na koniec przy użyciu darsonwala zwężymy pory, zmniejszymy zaskórniki i wyrównamy koloryt skóry.

 

Zalety: bezbolesny i bezpieczny, brak efektów ubocznych, silnie odżywia skórę

 

Efekty: oczyszczenie skóry, rozjaśnienie skóry, ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż, usuwanie martwych komórek, zaskórników, poprawa elastyczności i napięcie skóry, lepszy metabolizm komórkowy, dotlenienie skóry, zmiana owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, głęboko nawilżona skóra, młodszy wygląd skóry.