Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Medycyna Estetyczna

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym,

tzw ,,Lifting Wampirzy"

 


 

500,00 zł

"Lifting Wampirzy" - skóra głowy (60min)

700,00 zł

"Lifting Wampirzy" - twarz (60min)

Zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, tzw. Wampirzy Lifting, który wykonuje się w celu odmłodzenia i regeneracji skóry. PRP to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego, który otrzymuje się z krwi własnej pacjenta, po ówczesnym jej pobraniu bezpośrednio do specjalistycznych probówek oraz odwirowaniu-wykonujemy to na miejscu w gabinecie. W wyniku tego otrzymujemy odżywczy koncentrat bogatopłytkowy. Taki preparat podajemy bezpośrednio do skóry za pomocą cienkiej igły, przez co zabieg jest praktycznie bezbolesny (wcześniej nakładamy maść znieczulającą z lidnokainą). Do iniekcji używamy odpowiednich technik: punktowej lub kaniuli opracowując całą twarz, w szczególności zmarszczki. W efekcie uzyskujemy tzw. plazmo – lifting, spłycenie zmarszczek oraz rozpoczęcie procesów naprawczych w skórze oraz zwiększenie jej gęstości. Zabieg z osocza bogatopłytkowego to obecnie jedna z najbezpieczniejszych metod odmładzania skóry, wykorzystywana w medycynie estetycznej. Wynika to z zastosowania materiału „własnego”, pozyskiwanego z naszej własnej krwi, przez co nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.

 

Rezultaty użycia osocza boatopłytkowego: wzrost napięcia skóry oraz jej gęstości, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności tzw. „kurzych łapek”, odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych, poprawa nawilżenia skóry, redukcja blizn, odmłodzenie i regeneracja, rozświetlenie skóry oraz poprawa jej kolorytu, przyspieszenie gojenia po zabiegach laserowych.

 

Pierwsze efekty widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawa wyglądu skóry następuje po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy.

 

Przeciwwskazania: przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna), cukrzyca, zaburzenia krzepliwości krwi, nowotwory, okres laktacji, ciąża, choroby krwi, aktywna opryszczka, zakażenia skóry, choroby autoimmunologiczne.

 

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polecane są przede wszystkim osobom, którym zależy na gruntownym odżywieniu i regeneracji skóry. To wspaniały sposób na walkę z istniejącymi problemami estetycznymi oraz skuteczną profilaktykę starzenia się skóry. Zgodnie z tą filozofią, zabiegi mezoterapii osoczem warto wykonywać cyklicznie, np. 1 lub 2 razy w roku. W zależności od kondycji cery i innych stosowanych zabiegów polecamy serię 2-4 zabiegów, w kilkutygodniowych odstępach. Warto dodać, że zabiegi z osoczem bogatopłytkowym nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób z wyraźnymi objawami starzenia skóry (zmarszczki, wiotkość) – to także wspaniały zabieg anti-aging dla osób młodych, którym zależy na utrzymaniu atrakcyjnego wyglądu. Osocze wykorzystywane jest także w terapii leczenia przedwczesnego łysienia oraz redukcji blizn.