Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Makijaż Ust

 

 

 


 

Pielęgnacja skóry przed planowanym zabiegiem makijażu permanentnego: Osoby mające tendencję do występowania opryszczki zobowiązane są od pierwszego dnia zabiegu przez 5 kolejnych dni przyjmować tabletki HEVIRAN w dawce 3 x 400mg (dostępny jest bez recepty w dawce 200mg, wówczas należy przyjmować 3 x 2 tabletki). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu permanentnym. Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.


Pielęgnacja skóry po wykonanym makijażu permanentnym: Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy nieobowiązkowej korekcie (do 8 tygodni od pierwszego zabiegu) efekt jest wzmacniany. Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor.


Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta należy nawilżyć tylko 2 razy dziennie przez 4-5 dni po zabiegu, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem. Przez cały okres gojenia nie wolno oblizywać ust, gdyż w ludzkiej ślinie występują bakterie. Nie należy też przytulać zwierząt. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Pierwszą czynnością jest dobór odpowiedniego pigmentu dostosowanego do typu cery oraz preferencji klientki. Następnie starannym rysunkiem podkreśla się kontur warg, aby nadać im określony kształt i wygląd. Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać. Jednak warto pamiętać, że tego typu makijaż podkreśla usta. Kolor pigmentu nawet w tym samym kolorze u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z klientek ma inną czerwień wargową. Jedne usta są jasne, inne ciemne, różowe, sine, czerwone… Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć, jaki będzie ostateczny efekt, który da makijaż permanentny ust. Przy drugim zabiegu można oczywiście użyć innego koloru, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał.
 

1000,00 zł

Makijaż permanentny ust - Natural Lips (240min)