Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Makijaż Oczu

 

 

 


 

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego oczu: Infekcja górnych dróg oddechowych, gorączka, skłonności do tworzenia się blizn i keloidów, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne spojówek i oka, jaskra.

 

Postępowanie przed zabiegiem: Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. Kilka dni przed zabiegiem zaleca się zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy zdjąć przedłużone rzęsy – jeśli takie są. Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie (4 tygodnie od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest wzmacniany. Można wtedy też delikatnie zmienić wcześniej już nadany kształt.


Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Kresek po zabiegu nie powinno się niczym smarować.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.


Bezpośrednio po wykonaniu makijażu permanentnego oczu można stosować zimne i czyste okłady w celu zmniejszenia opuchlizny, obrzęków. Obrzęk i opuchlizna oraz towarzyszące im łzawienie może się utrzymywać 3-4 dni od zabiegu. Pielęgnację po zabiegową w okolicach oczu prowadzimy w formie “suchego gojenia”. Nie ingerujemy w proces gojenia poprzez aplikację preparatów na obszarze zabiegu. Nie drapać/ usuwać łuszczącego się naskórka i strupów.
 

900,00 zł

Makijaż permanentny - Kreska Cieniowana (Butterfly Eyes) (180min)

800,00 zł

700,00 zł

Makijaż permanentny - Kreska górna, gruba eyelinerowa (180min)

Makijaż permanentny - Kreska górna, zagęszczenie rzęs (120min)