Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Makijaż Brwi

 

 

 


 

Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. W metodzie pudrowej pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc zarysowaną brew. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie.

 

Makijaż permanentny brwi ombre – zalety: Subtelne i naturalne odcienie brwi. Metoda ombre daje efekt delikatnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym; idealny gradient koloru rozłożony jest od najjaśniejszego u nasady do najciemniejszego na końcach brwi; mocniejsze podkreślenie dolnej linii łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii; najnowszy trend, który pokochały klientki; olśniewający efekt końcowy.


Należy pamiętać, że makijaż permanentny brwi złuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego. Jest zrobiony najlżej, żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego też zaleca się poprawę jego koloru już po około roku. Wpływ na trwałość makijażu ma również użyty kolor. Im jaśniejszy barwnik, tym szybciej będzie potrzebna korekta.
 

900,00 zł

Metoda Ombre/Pudrowa (120min)

Makijaż permanentny brwi wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Delikatna pigmentacja brwi to świetny sposób na zaznaczenie ich kształtu, a także rekonstrukcję całkowitą przy chorobach takich jak m. in. alopecja. Pigment jest wprowadzany bardzo płytko, pod naskórek, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny. Zaleca się, aby taki makijaż odświeżać co około 1-2 lata. Taki sposób implantacji pigmentu nie spowoduje uszkodzeń skóry, niechcianego niebieskiego koloru i jest całkowicie odwracalny.


Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny. Zapewnia bezpieczną pracę i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Igły są jednorazowego użytku, sterylnie zapakowane. Pigmenty na jakich pracujemy są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Pigmenty są pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu), nie zawierają metali ciężkich ani gliceryny. Są sterylne, antybakteryjne. Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.
 

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego brwi: Ciążą i karmienie piersią, problemy z krzepliwością krwi (hemofilia), choroba nowotworowa – tylko w trakcie leczenia, stany ropne i alergiczne w okolicach brwi, świeża opalenizna, świeżo przeprowadzone złuszczanie naskórka, infekcja górnych dróg oddechowych, gorączka, zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis), skłonności do tworzenia się blizn i keloidów, przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych. Zalecenia po zabiegu: Nie drapać, nie pocierać, nie moczyć. Nie usuwać, nie zrywać oraz nie skubać łuszczącego się naskórka i strupów. Po upływie 72 h od zabiegu przez kolejne 3 dni aplikować 1 raz dziennie, cienką warstwę preparatu przekazanego lub zaleconego przez osobę wykonującą zabieg. Hennę można wykonać dopiero po około 2 tygodniach od zabiegu.


Przy występowaniu wysięków krwi lub płynów surowiczych należy delikatnie oczyścić obszar zabiegowy za pomocą jednorazowych wacików kosmetycznych zwilżonych roztworem soli fizjologicznej lub letnią przegotowaną woda. Oczyszczenie należy wykonać poprzez delikatne przykładanie wacika do zapigmentowanego miejsca, unikając pocierania. Preparaty przekazane lub zalecone przez osobę wykonującą zabieg, należy nakładać za pomocą jednorazowych aplikatorów. Preparaty te nakładamy w postaci cienkiej warstwy. Zalecana jest zmiana bielizny pościelowej oraz ręczników, a w przypadku pigmentacji ust wymiana szczoteczki do zębów. Proces gojenia się naskórka i stabilizacji pigmentu w skórze trwa 30-45 dni, w związku z czym brwi mogą zmieniać swój odcień w ciągu tego czasu.