Copyright 2021. PERFECT VISAGE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

570 570 400 - Stylizacja Paznokci

607 427 506 - Pozostałe

perfectvisage@wp.pl

ul. Mikołajczyka 13

84-300 Lębork

Dane Kontaktowe

Botoks (toksyna botulinowa)

 


 

Zabieg polega na podskórnym i domięśniowym podaniu toksyny botulinowej za pomocą iniekcji. Preparat aplikowany jest w dokładnie określone miejsca, tzn. precyzyjnie w wybrane partie mięśniowe, których pracę należy osłabić. Działanie toksyny botulinowej polega na czasowym i odwracalnym zablokowaniu swobodnego połączenia pomiędzy zakończeniami nerwów a danym mięśniem. Na skutek tego, mięsień staje się rozluźniony. Na efekty zabiegu należy zaczekać około 7dni, dopiero po takim czasie będzie można stwierdzić, czy określone mięśnie uległy rozluźnieniu w oczekiwanym stopniu. Rezultaty utrzymują się zwykle od 3 do 6 miesięcy – jest to kwestia indywidualnych cech każdej osoby. Po tym czasie stopniowo wraca funkcja osłabionego mięśnia. 

 

Zabieg dedykowany jest osobom, które pragną wygładzić istniejące zmarszczki mimiczne. Toksyna botulinowa polecana jest w przypadku redukcji zmarszczek na czole (zmarszczki poprzeczne i pionowe), w okolicy oka (kurze łapki).  

 

Celem korekcji zmarszczek mimicznych twarzy botoks może być stosowany u osób powyżej 18 r.ż. Wiek, w którym zalecane jest stosowanie botoksu zależy od indywidualnych cech pacjenta, na które składają się predyspozycje genetyczne oraz mimika twarzy pacjenta. Czasami już w wieku 20 lat znacznie zaznaczone są zmarszczki mimiczne twarzy i warto zastosować zabieg iniekcji toksyny botulinowej aby zapobiec utrwaleniu się zmarszczek. 

 

Korzyści:

-redukcja zmarszczek mimicznych,

-odmłodzenie wyglądu,

-znaczna poprawa walorów estetycznych,

-wzrost atrakcyjności i pewności siebie
 

 

1 partia 500 zł, 2 partie 800 zł, 3 partie 1100 zł

Kobiety

1 partia 700 zł, 2 partie 1100 zł, 3 partie 1500 zł

Mężczyźni